Клуб випускників

Коледж пишається нашими випускниками!!!

Знайомтесь – Шемігон Олексій. Успішно працює у відомому сучасному ресторані азіатської кухні EASTMAN в м. Київ. Закінчив перший бакалаврський рівень спеціальності 181 “Харчові технології”. Під час навчання брав участь в Міжнародних кулінарних конкурсах: м. Чернівці – золота медаль, м Київ – золота медаль. Після закінчення ХТЕК КНТЕУ неодноразово відвідував коледж та проводив майстер-класи для студентів та викладачів.
Знайомтесь – Яковчук Петро. Успішно працює представником фірми Kenwood в Україні. З метою демонстрації можливостей кухонних машин поводить кулінарні майстер – класи в різних регіонах країни. Під час навчання неодноразово брав участь в Міжнародних кулінарних конкурсах: Хорватія – золота медаль, Туреччина – 2 золоті, 2 срібні медалі та кубок Гран-прі за участь в номінації “Чорна скриня”, м. Львів “Дні Української кухні” – золота медаль. Активно допомагав представникам фірми Kenwood під час проведення майстер – класів в коледжі та був запрошений працювати після отримання диплому. Проводить заняття з кулінарії в дитячому оздоровчому таборі школи Бойко. З власної ініціативи разом з колегами допомагає Харьківському областному центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія».
Знайомтесь – Доля Валентина. Успішно працює в мережі ресторанів Mafia (м. Харків) на посаді менеджера залу. В 2020 році отримала диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю 241 Готельно-ресторанна справа. В 2024 році отримала диплом бакалавра в Державному торговельно-економічному університеті.
Знайомтесь – Субботовська Олена Станіславівна, випускниця фахового молодшого бакалавра спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа. Після закінчення ХТЕК КНТЕУ успішно будує кар’єру в ресторані True Price (м. Київ). Зараз займає посаду адміністратора залу і не збирається на цьому зупинятися. В 2024 році отримала диплом бакалавра в Державному торговельно-економічному університеті.
Мене звати Вакуленко Анастасія, у період з 2021 по 2023 рік я навчалась у Відокремленому структурному підрозділі «Харківський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно- економічного університету» за освітньо-професійною програмою: Ресторанне обслуговування та отримала диплом фахового молодшого бакалавра. В 2023 році вступила до ВСП «ХТЕФК ДТЕУ» для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр за спеціальністю 241 Готельно-ресторанна справа. Навчання я поєдную з працею в АТ «Готель Харків» на посаді адміністратора залу. Праця з людьми дуже цікава та різноманітна, тому моя робота мені подобається. Хочу подякувати всім викладачам за внесок зроблений у мій розвиток та навчання!
Знайомтесь – Масліков Роман. Успішно працює кухарем – універсалом в закладі з кейтерингу – Imprezy nad Maltą в Польщі м. Познань. Після закінчення коледжу, завдячуючи угоді про співпрацю між Харківським торговельно-економічним коледжем КНТЕУ і Академією готельного бізнесу та гастрономії (м.Познань, Польща), продовжив там начання. Під час навчання проходив стажування в Іспанії о. Майорка в готелі JS PALMA STAY. Перебуваючи в Україні, неодноразово відвідував коледж, проводив зустрічі зі студентами та викладачами, ділився досвідом впровадження новітніх технологій у ресторанній справі та особливостями роботи кухарів в Європі.
Знайомтесь – Панчева Альона. Успішно працює в Естонії м. Таллінн спеціалістом з логістики у галузі харчування. Після закінчення ХТЕК КНТЕУ неодноразово відвідувала коледж та проводила майстер – класи з професійної майстерності для студентів та викладачів. Працювала в Польщі м Гданськ шеф – кондитером. Під час навчання брала активну участь у Міжнародних кулінарних конкурсах Молдова – 2 золоті медалі і кубок Гран-прі, Best cook fest м.Київ – 2 золоті медалі.
Знайомтесь – Каюк Олександр. Успішно працює кухарем – універсалом в Panorama lounge м. Харків.
Під час навчання брав активну участь в Міжнародних кулінарних конкурсах Чорногорія – золота та срібна медаль, Македонія – 2 золоті та бронзова медаль, Туреччина – золота та бронзова медалі.
Знайомтесь – Субботин Владислав. Відкрив приватний бізнес в Польщі – заклад швидкого харчування “YUMMY BUS”. Завдячуючи угоді про співпрацю між Харківським торговельно-економічним коледжем КНТЕУ і Академією готельного бізнесу та гастрономії (м.Познань, Польща) продовжив там начання. Під час навчання проходив стажування у Франції. Після одержання диплому його було запрошено працювати кухарем-універсалом в Хорватію о. Хвар. Навчаючись у коледжі, брав активну участь у міжнародному кулінарному конкурсі “Дні української кухні” і виборов срібну медаль.
Знайомтесь – Павлюков Марк. Після закінчення кодежу був запрошений нашим стейкхолдером -директором сім’ї ресторанів “Altbier” Сергієм Коваленко керуючим шефом для відкриття закладів швидкого харчування – фаст-фудів в Харкові. Під час навчання неодноразово брав участь у Міжнародних кулінарних конкурсах в Македонії – 2 золоті, 1 бронзова медаль, Турціі – золота медаль, Італії – золота медаль та інших.
Знайомтесь – Зеєнко Данил. Успішно працює шеф-кухарем в ресторані італійської кухні “Amato”. Навчався в Харківському торговельно-економічному кодежі 2, 5 роки і отримав диплом “Молодший спеціаліст” по спеціальності “Виробництво харчової продукції “, продовжив навчання на бакалавраті зі скороченою формою навчання. В 2020 отримав диплом “Бакалавр” спеціальності “Харчові технології”. Неодноразово брав участь у кулінарних конкурсах Best cook fest м. Харків – срібна медаль, Biser Mora Хорватія – срібна медаль, Битва титанів м. Харків – золота і бронзова медалі.
Знайомтесь – Остапишен Дмитро. Навчався в Харківському торговельно-економічному коледжі 1,5 роки і отримав диплом “Фахового молодшого бакалавра” за спеціальністю “Виробництво харчової продукції Неодноразово брав участь у кулінарних конкурсах Best cook fest м. Харків – срібна медаль, Biser Mora Хорватія – срібна медаль, Битва титанів м. Харків – золота і бронзова медалі.
Знайомтесь – Місюра Анастасія. Капітан команди з фінансової грамотності від ХТЕК КНТЕУ і не одноразовий переможець Турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації, де і була помічена майбутнім працедавцем. Зараз Анастасія працює провідним економістом відділу карткового бізнесу Північно-Східного регіонального Департаменту ПАТ «БАНК ВОСТОК». У 2019 році отримала диплом «молодшого спеціаліста» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
Знайомтесь – Демідкін Єгор. Після закінчення ХТЕК КНТЕУ успішно будує кар’єру в АТ «Ощадбанк». Зараз займає посаду персонального менеджера з обслуговування преміум клієнтів і не збирається на цьому зупинятися. У 2020 році отримав диплом «молодшого спеціаліста» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
Знайомтесь – Минка Вероніка. Після закінчення ХТЕК КНТЕУ 3,5 роки працювала помічником бухгалтера, але війна розпорядилася інакше і після переїзду до Києва відкрила себе в якості менеджера в італійському ресторані G.Forte. У 2019 році отримала диплом за ОКР «молодший спеціаліст» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
Мене звати Косенко Владислава, у період з 2019 по 2021 я навчалась у Харківському торговельно-економічному коледжу Київського національного торговельно- економічного університету за спеціальністю: Фінанси, банківська справа, страхування та отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою, у період з 2021 по 2023 продовжила своє навчання у Відокремленому структурному підрозділ «Харківський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» за спеціальністю : Економіка, отримала ступінь вищої освіти – Бакалавр. З самого початку навчання я планувала шукати роботу у банку. Після закінчення навчання почала подавати резюме. Я влаштувалась працювати в АТ «Ощадбанк», на посаду Хол менеджера. Праця з людьми дуже цікава та різноманітна, тому моя робота мені подобається. У квітні місяці мене чекає підвищення. Хочу подякувати всім викладачам за внесок зроблений у мій розвиток та навчання!
Знайомтесь – Каращук Анна. Після закінчення ВСП “ХТЕК ДТЕУ” в серпні 2022 року я працевлаштувалася в магазин Аврора(ТОВ «Вигідна покупка») продавцем-консультантом. У червні 2023 мене перевели на посаду заступник адміністратора. Мережа магазинів «Аврора» активно розвивається та 24 лютого 2024 відкрився новий осередок А2569, у якому я працюю адміністратором. Обовʼязки на даній посаді:
* Приймання товару та підтвердження накладних;
* Ведення фінансової звітності;
* Забезпечення виконання планів продажу;
* Організація та контроль роботи працівників;
* Вирішення конфліктних ситуацій з клієнтами;
* Контроль дотримання та виконання стандартів компанії;
* Підготовка магазину до переобліку.
Мені подобається те, що роблю, бо знаю, що це приносить в життя багатьох людей підтримку, позитив, яскраві емоції та радість.
Знайомтесь – Буцький Олексій. Після закінчення ХТЕК КНТЕУ працює офіційним представником ТОВ “Церсаніт Інвест” у мережі ТОВ “Епіцентр-К” . У 2021 році отримав диплом за ОПС «фаховий молодший бакалавр» спеціальності 075 «Маркетинг».
Знайомтесь – Альбіна Єгорова. Діловод загального відділу Куньєвської сільської ради Куньєвської сільської військової адміністрації Ізюмського району Харківської області. У грудні 2023 р. отримала подяку за особистий внесок у розвиток територіальної громади в умовах воєнного стану, за сумлінну і добросовісну працю та високий професіоналізм. У 2019 році отримала диплом за ОКР «молодший спеціаліст» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».