відділення Харчових технологій та ресторанного бізнесу
Завідувач відділенням-Гібкін Кирило Романович
Циклова комісія харчових технологій та готельно-ресторанної справи
Аштаєв Олександр Сергійович
викладач, спеціаліст першої категорії
Дисципліни: Нова українська кухня, Основи кулінарії, Міжнародні етнічні кухні, Кондитерське та пекарське мистецтво, Технології продукції ресторанного господарства
- Email:o.ashtaiev@knute.edu.ua
Аштаєва Наталія Леонідівна
викладач, спеціаліст вищої категорії
Дисципліни: Новітні технології харчової продукції, Організація виробництва в закладах ресторанного господарства, Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства, Барна справа, Кейтеринг, Ресторанна справа, Організація ресторанного господарства, Технологія ресторанної продукції
- Email:n.ashtaieva@knute.edu.ua
Вольфсон-Гаршина Наталя Володимирівна
викладач, спеціаліст
Дисципліни: Основи організації розважальних заходів, Гастрономічний туризм, Організація туризму
Вороніна Катерина Володимирівна
викладач, спеціаліст
Дисципліни: Загальна хімія, Фізіологія харчування, Основи фізіології харчування, Мікробіологія, Основи мікробіології, Гігієна і санітарія, Гігієна та санітарія в галузі, Системи технологій, Метрологія та нормативне регулювання підприємств галузі, Харчова хімія, Харчове законодавство
- Email:k.voronina@knute.edu.ua
Галясний Іван Володимирович
кандидат технічних наук, викладач, спеціаліст
Дисципліни: Технологія продукції ресторанного господарства, Стандартизація, метрологія та управління якістю, Організація виробничих процесів у закладах готельно-ресторанного господарства, Основи організації харчування
- Email:i.haliasnyi@knute.edu.ua
Гібкін Кирило Романович
викладач, спеціаліст II категорії
Дисципліни: Основи рекреалогії та туризму
Організація екскурсійної діяльності
Дизайн та технологія створення туристичних продуктів
Дизайн та технологія надання туристичних послуг
Туристичне країнознавство та географія туризму
Міжнародні готельна діяльність
Навчальна практика, виробнича практика
- Email:k.gibkin@knute.edu.ua
Гуторов Олександр Сергійович
викладач, спеціаліст вищої категорії
Дисципліни: Проєктування та інженерія підприємств галузі, Дизайн інтер'єру, Основи дизайну
- Email:o.gutorov@knute.edu.ua
Зміївська Ірина Віталіївна
викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Дисципліни: Інформаційні системи та технології в професійній діяльності, Інформаційні системи та технології для харчових виробництв, Основи статистики та економетрики,
Практична підготовка: навчальна практика, Онлайн маркетплейс, Електронна комерція, Тренінг з інформаційних систем та технологій в галузі
- Email:i.zmiivska@knute.edu.ua
Золотухіна Олена Олександрівна
викладач, спеціаліст вищої категорії
Дисципліни: Автоматизація вир.процесів, Інноваційні технології харчування, Контроль якоств та безпечності харч.продукції
Кунічева Тетяна Петрівна
викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Дисципліни: Візуалізація даних, Цифрові послуги та рішення для бізнесу, Цифрове середовище бізнесу, Цифрова культура
Мітяєва Тетяна Леонідівна
викладач, спеціаліст вищої категорії, кандидат економічних наук, доцент
Дисципліни: Дизайн і технології сервісних процесів в ресторанах, Дизайн і технології сервісних процесів в готелях, Основи маркетингу, Готельна справа, Організація виробничих процесів у закладах готельно-ресторанного господарства, Основи маркетингу послуг,
Маркетингові комунікації,
Соціальна психологія.
- Email:t.mitiaieva@knute.edu.ua
Мірошниченко Тетяна Миколаївна
викладач, спеціаліст
Дисципліни:
Готельна справа
Ресторанна справа
Дизайн і технології сервісних процесів у ЗРГ
Організація готельно-ресторанного обслуговування
Організація виробничих процесів у ЗГ-РГ
Технології продукції ресторанного господарства
Новітні технології харчової продукції
Технології виробництва харчової продукції
Скок Роман Анатолійович
викладач, спеціаліст II категорії
Дисципліни: Екологічний менеджмент підприємств галузі, Екологічна безпека харчових виробництв, Основи здорового способу життя
- Email:r.skok@knute.edu.ua
Сєдих Костянтин Вячеславович
голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, кандидат технічних наук
Сєдих Костянтин Вячеславович
голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, кандидат технічних наук
Дисципліни: Технологічне устаткування харчових виробництв, Процеси та апарати харчових виробництв, Інформаційно-документаційне забезпечення виробничих процесів
- Email:k.siedykh@knute.edu.ua
Шубіна Лідія Юріївна
викладач, спеціаліст вищої категорії, кандидат технічних наук, доцент
Дисципліни: Фаховий тренінг, Новітня харчова сировина, Основи виробництва харчової продукці
- Email:l.shubina@knute.edu.ua