25 квітня 2023 року відбувся профорієнтаційний захід для бакалаврів щодо навчання в магіструтрі в Державному торговельно-економічному університеті. Захід проводився онлайн та був призначений для студентів, які планують продовжувати свою освіту та здобути ступінь магістра в економічних та торговельних спеціальностях.

На заході були присутні представники Державного торговельно-економічного університету, які розповідали про програми магістратури та можливості для студентів. Учасники отримали вичерпну інформацію про різні напрямки магістратури, включаючи маркетинг, фінанси, бізнес-аналітику, готельно-ресторанну справу та інші спеціалізації.

Під час заходу студенти також мали можливість задати питання представникам університету та дізнатися більше про вимоги щодо вступу та процес навчання. Багато учасників відчули, що захід допоміг їм краще зрозуміти свої можливості та зробити правильний вибір щодо навчання в магістратурі.

Ми бажаємо успіху всім студентам, які розглядають варіант навчання в магістратурі, та сподіваємося, що цей профорієнтаційний захід допоміг їм зробити правильне рішення щодо майбутньої освіти та кар’єри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *